Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Збірник завдань з української мови за професійним спрямуванням (швейне виробництво, торгівельно-комерційна діяльність, професії сфери послуг та громадського харчування) (з досвіду роботи викладачів української мови ПТНЗ області)
  • Назва:Збірник завдань з української мови за професійним спрямуванням (швейне виробництво, торгівельно-комерційна діяльність, професії сфери послуг та громадського харчування) (з досвіду роботи викладачів української мови ПТНЗ області)
  • Автори:Демчишин Г.С., Роман Н.В., Фулитка І.І., Лігоцька О.О., Білецька Н.Б., Боярчук О.З., Ленюський Л.В., Гарайдич О.А., Пастеляк М.Ю., Ледней Н.П., Ташликович М. М., Кучер І.В
  • Рік видання:2016
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Збірник завдань з української мови за професійним спрямуванням укладено відповідно до навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ від 28.10.2010 № 1021). Для викладачів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та всіх, хто цікавиться українською мовою