Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Інформатика та комп'ютерна техніка
  • Назва:Інформатика та комп'ютерна техніка
  • Автори:Новікова С. Ю.
  • Рік видання:2012
  • Категорія:Інформатика

Електронний навчально-методичний посібник з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» створено для студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації зі спеціальності 5.09010201 «Виробництво і переробка продукції тваринництва» заочної форми навчання. На вичення дисципліни навчальною програмою, затвердженою Науково-методичним центром аграрної освіти 25.05.2010р., відводиться 108 годин.

В посібнику даються методичні рекомендації до вивчення навчального матеріалу, інформаційний матеріал, матриці опорних конспектів і форми звітів з практичних робіт. Також в посібнику пропонуються тестові питання для закріплення навчального матеріалу по розділах і заліковий комп’ютерний тест. Запропонований електронний посібник в достатній мірі забезпечить реалізацію засобів активного навчання для підвищення якості підготовки фахівців за заочною формою навчання із урахуванням вимог в умовах ринку.