Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Збірник інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А, В, С
  • Назва:Збірник інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А, В, С
  • Автори:Дубров Ю.І., Богдан С.С., Попович В.В., Тимко А.П.,
  • Рік видання:2012
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Збірник розроблений відповідно до навчальної програми виробничого навчання Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кваліфікація А, В, С.

Збірник призначений для допомоги майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання.