Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Методика проведення практичного заняття за особистісно зорієнтованою технологією з дисципліни
  • Назва:Методика проведення практичного заняття за особистісно зорієнтованою технологією з дисципліни "Основи нарисної геометрії та інженерна графіка"
  • Автори:Бондар І.В.
  • Рік видання:2013
  • Категорія:Методичні матеріали

Основи нарисної геометрії та інженерна графіка
Методика проведення практичного заняття за особистісно зорієнтованою технологією
“Побудова комплексного креслення моделі. Нанесення розмірів “
для студентів спеціальності
5.10010201 Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

У методичній розробці «Методика проведення практичного заняття» надано творчий пошук у підготовці фахівця техніка – механіка: визначено мету, розроблена методика проведення практичного заняття, визначена карта діяльності викладача і студентів, є додатки.
Формування навчально-пізнавальної активності студентів із застосуванням наочності, активних форм навчання: тестування, виконання завдань для студентів; розробка креслень засобами комп’ютерної графіки за допомогою графічної системи КОМПАС 3D – V12.
Методична розробка рекомендована для викладачів і студентів спеціальності 5.10010201 Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.