Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Організація роботи циклової комісії - запорука розвитку  професійно - компетентного  фахівця-аграрія
  • Назва:Організація роботи циклової комісії - запорука розвитку професійно - компетентного фахівця-аграрія
  • Автори:Бондар І.В.
  • Рік видання:2016
  • Категорія:Методичні матеріали

Методична робота розрахована на викладачів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
В роботі надано зміст, мету; завдання педагогічної діяльності, її структура; організація роботи циклової комісії; проведення тижня циклової комісії; робота гуртків, кабінетів та лабораторій з дисциплін загально –
технічного циклу; єдині вимоги щодо контролю і обліку знань, умінь і навичок якими керуються викладачі циклової комісії; організація позааудиторної роботи, методичні рекомендації та поради по організації та оригінальні сценарії традиційних свят, які дозволяють урізноманітнити позааудиторну роботу серед студентів.
Матеріали, що надаються в методичній роботі, дозволять значно зекономити час педагогів – вихователів і полегшить їх працю.