Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Робочий зошит практичних занять з дисципліни «Основи технічної творчості»
  • Назва:Робочий зошит практичних занять з дисципліни «Основи технічної творчості»
  • Автори:Бондар І.В.
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Робочий зошит практичних занять з дисципліни «Основи технічної творчості» для спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»

З метою оптимізації навчальної діяльності студента створений робочий зошит, у якому подано методику і послідовність звітності з практичних занять. Робочий зошит дає можливість скоротити час на оформлення звітів.
Перед кожним практичним заняттям студент повинен засвоїти теоретичні відомості з відповідної теми, а під час її виконання дотримуватись правил з техніки безпеки.
З кожної виконаної роботи складається звіт за поданою формою.