Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Психолого – педагогічні аспекти роботи куратора над формуванням студентського колективу
  • Назва:Психолого – педагогічні аспекти роботи куратора над формуванням студентського колективу
  • Автори:Бондар І.В., Бондар Р.В.
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Методичні матеріали

Методична робота розрахована на викладачів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
В роботі розкрито діяльність куратора над формуванням студентського колективу: зміст, мету; основні напрями виховної роботи у ВНЗ, моральне виховання у навчально-виховному процесі навчального закладу, сценарії виховних годин; завдання і функції куратора, планування роботи куратора, система роботи куратора зі студентами з профілактики правопорушень; соціолого-педагогічні дослідження у групі; робота з батьками; фото звіт.
Матеріали, що надаються в методичній роботі, дозволять значно зекономити час педагогів – вихователів і полегшити їх працю і можуть бути використані у вищих навчальних закладах І – ІІ рівнів акредитації.