Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Дошкільна освіта України: проблеми, пошуки, знахідки і перспективи
  • Назва:Дошкільна освіта України: проблеми, пошуки, знахідки і перспективи
  • Автори:Фроленкова Н. О.
  • Рік видання:2016
  • Категорія:Педагогічна освіта

Методичні рекомендації для студентів вищих навчальних закладів напряму підготовки 0101 «Педагогічна освіта», спеціальності 6.010101 «Дошкільна освіта».
У методичних рекомендаціях запропоновано опорні конспекти лекційних, семінарських та практичних занять до авторського елективного курсу «Дошкільна освіта України: проблеми, пошуки, знахідки і перспективи».
Посібник адресований студентам вищих навчальних закладів (денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта»), а також може бути використаний фахівцями дошкільної галузі (керівниками, методистами, вихователями дошкільних навчальних закладів, гувернерами, іншими педагогічними працівниками), батьками дітей дошкільного віку та усіма, кому небайдужі проблеми теорії та практики дошкілля.