Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Збірник інструкційних карт для проведення виробничого навчання з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
  • Назва:Збірник інструкційних карт для проведення виробничого навчання з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування
  • Автори:Терпай В.М., Воробець В.М., Воробець Д.В.
  • Рік видання:2011
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Збірник інструкційних карт розроблений відповідно теми слюсарні роботи навчальної програми виробничого навчання Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, кваліфікація: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 2 розряду.

Збірник інструкційних карт призначений на допомогу майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання з теми слюсарні роботи.