Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Збірка інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії електрозварник ручного зварювання
  • Назва:Збірка інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії електрозварник ручного зварювання
  • Автори:Творча група майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін Ужгородського професійного машинобудівельного ліцею
  • Рік видання:2013
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Збірник інструкційно-технологічних карт розроблений відповідно до тем навчальної програми виробничого навчання Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії електрозварник ручного зварювання 2, 3, 4 розряду.

Збірник інструкційно-технологічних карт призначений на допомогу майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання.