Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Збірник інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії слюсар з ремонту автомобілів
  • Назва:Збірник інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії слюсар з ремонту автомобілів
  • Автори:Рідей М.М., Басараб М.М., Деяк М.В., Грига І.І., Келемен В.В., Чайка С.П., Марушко Л.В., Неспляк Ю.А., Рогач М.І.
  • Рік видання:2012
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Інструкційно-технологічні карти розроблені відповідно до навчальної програми виробничого навчання Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії слюсар ремонту автомобілів 1-2, 3, 4 розрядів.

Збірник інструкційно-технологічних карт призначений на допомогу майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання.