Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Навчальний збірник завдань професійного спрямування з української мови (металообробний, автомобільний та сільськогосподарський напрями)
  • Назва:Навчальний збірник завдань професійного спрямування з української мови (металообробний, автомобільний та сільськогосподарський напрями)
  • Автори:Гурзан Т.І., Біров О.І., Росоха Т.М., Густа Т.М., Дуран С.М., Джуган Т.П., Лацанич Л.І., Гефнер Б.Р.
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Навчальний збірник завдань професійного спрямування з української мови укладено відповідно до навчальної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ від 28.10.2010 № 1021). /Рівень стандарту/.
Навчальна програма розрахована на 70 годин, зміст якої відповідає взаємопов’язаним змістовим лініям: мовленнєвій, мовній, соціокультурній та діяльнісній.
У навчальному збірнику представлено матеріали викладачів української мови професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області, які діляться власним досвідом роботи з використання на уроках української мови завдань професійного спрямування.
Пропонований збірник містить 5 розділів за галузями, кожен з яких складається з 2 частин (по 35 год.).
Для викладачів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та всіх, хто цікавиться українською мовою.