Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмета «Основи статистики»

Робочий зошит розроблений відповідно до навчальної програми з предмету «Основи статистики» згідно Державного стандарту освіти з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору»
Збірник призначено для допомоги учням професійно-навчальних закладів у засвоєнні і закріпленні теоретичних знань з предмету, виробленні практичних вмінь і навичок роботи з статистичними таблицями, графіками, зведенні та групуванні матеріалів статистичного спостереження, розв’язуванні задач з різними статистичними величинами.