Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмету
  • Назва:Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмету
  • Автори:Голуб О.М., Григанич Н.С., Гулович Н.Г., Ігнац К.Ф., Коман С.В., Ниник М.В., Роман М.Й., Скипка Г.О., Щербанич Ж.І.
  • Рік видання:2010
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Практикум розроблений відповідно до навчальної програми з предмету «Бухгалтерський облік» Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.
Практикум призначено для допомоги учням професійно-технічних навчальних закладів у закріпленні теоретичних знань з предмету та формування вмінь організації та ведення бухгалтерського обліку.