Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмету основи технічного редагування та оформлення тексту з професії оператор комп'ютерного набору
  • Назва:Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмету основи технічного редагування та оформлення тексту з професії оператор комп'ютерного набору
  • Автори:Газдик М.М., Чепіжак Н.С.
  • Рік видання:2012
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

У цьому робочому зошиті запропоновано розробки лабораторно- практичних уроків з інструкціями для виконання лабораторних робіт з основ технічного-редагування та оформлення тексту.
Робочий зошит розроблений для учнів ПТНЗ з професії «Оператор комп’ютерного набору І категорії». Він може бути використаний для учнів коледжів, операторів комп’ютерного набору, верстальників та інших працівників видавничої сфери.