Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Лабораторний практикум із дисципліни «Харчові технології»
  • Назва:Лабораторний практикум із дисципліни «Харчові технології»
  • Автори:Федір Перцевой, Олена Дроменко, Петро Гурський
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Вища освіта

У навчальному посібнику приділено особливу увагу чинникам, які впливають на формування якості та безпеки продукції: характеристиці сировини (виду, морфологічній будові, хімічному складу, особливостям виробництва), особливостям технологічних процесів виробництва харчової продукції та візуальному поданню технологічних схем для кращого розуміння взаємодії обладнання та перебігу технологічних процесів.
Видання призначене для використання в навчальному процесі підготовки бакалаврів кваліфікації «інженер-технолог харчових виробництв». Матеріал буде корисним спеціалістам, магістрам, аспірантам, науковим співробітникам і практичним працівникам, які займаються переробкою харчової сировини, а також широкому колу читачів, професійні інтереси яких пов’язані з харчовими технологіями