Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит до виконання лабораторного практикуму з курсу  «Матеріалознавство і матеріали у СГ виробництві»  (І семестр)
  • Назва:Робочий зошит до виконання лабораторного практикуму з курсу «Матеріалознавство і матеріали у СГ виробництві» (І семестр)
  • Автори:МО
  • Рік видання:2012
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Зошит з друкованою основою для студентів, призначений для індивідуальної дослідно-практичної роботи. Усі записи виконуються в зошиті. В змісті кожної лабораторної або самостійної роботи є навчальні завдання та схематично надана інформація щодо організації роботи з ними.