Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства»
  • Назва:Робочий зошит для лабораторно-практичних робіт з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства»
  • Автори:Барч О.І.
  • Рік видання:2011
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Робочий зошит з лабораторно-практичних робіт розроблено згідно з навчальною програмою за державними стандартами з професії кухар (3 розряд) для учнів ПТНЗ з метою надання допомоги викладачам та учням при проведенні лабораторно-практичних робіт із предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», розрахованих на 28 год. Робочий зошит містить перелік тем лабораторно-практичних робіт, методику їх проведення, приведено послідовність приготування страв та контрольні питання з теми, інструкційно-технологічні карти страв із перерахунком сировини на задану кількість порцій, критерії оцінювання, інструкцію з охорони праці при роботі в кухні-лабораторії