Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Робочий зошит з лабораторно - практичних робіт розроблено згідно з навчальною програмою за державними стандартами з професії кухар (3 розряд)
  • Назва:Робочий зошит з лабораторно - практичних робіт розроблено згідно з навчальною програмою за державними стандартами з професії кухар (3 розряд)
  • Автори:М.І. Береш
  • Рік видання:2016
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Робочий зошит з лабораторно - практичних робіт розроблено згідно з навчальною програмою за державними стандартами з професії кухар (3 розряд) для роботи учнів професійно-технічних навчальних закладів з метою надання допомоги викладачам та учням при проведенні лабораторно - практичних робіт з предмету«Облік, калькуляція, звітність», розрахованих на 6 год. Робочий зошит містить перелік тем практичних робіт, короткі теоретичні відомості для учнів, хід практичних робіт та контрольні запитання для закріплення, контролю знань.