Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Способи теплової обробки їжі, організація роботи та устаткування гарячого цеху на підприємствах громадського харчування
  • Назва:Способи теплової обробки їжі, організація роботи та устаткування гарячого цеху на підприємствах громадського харчування
  • Автори:Л.О. Чернікова
  • Рік видання:0
  • Категорія:Методичні матеріали

Посібник призначений для підготовки учнів, які здобувають професію «Кухар» за рівнем кваліфікації – 3 розряд і може бути використаний на наступному етапі навчання. Матеріал викладений у відповідності до вимог Державного стандарту професійно- технічної освіти з професії «Кухар»(наказ Міністерства освіти і науки України від 29.08.2007 року №771). Розкриваючи провідну тему предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», - «Теплова кулінарна обробка продуктів» - посібник подає матеріал з організації виробництва гарячого цеху, зокрема, за посібником можуть бути опрацьовані теми: “Організація виробництва на підприємствах ресторанного господарства” та “Організація роботи гарячого цеху”. Цей посібник може бути використаний викладачами та майстрами виробничого навчання при підготовці до уроків.