Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну

Free

Методичні рекомендації з написання методичних розробок, тестових завдань, кросвордів для груп продавців з предмету «Товарознавство непродовольчих товарів»
  • Назва:Методичні рекомендації з написання методичних розробок, тестових завдань, кросвордів для груп продавців з предмету «Товарознавство непродовольчих товарів»
  • Автори:Кияк Н.О.
  • Рік видання:2009
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Дане видання знайомить з методикою написання методичних розробок з предмета «Товарознавство непродовольчих товарів» з використанням інтерактивних форм проведення уроків при підготовці фахівців з професії продавець непродовольчих товарів.  Використання таких типів уроків підвищує ефективність навчальнопізнавальної діяльності учнів, підсилює їх активність і зацікавленість при вивченні даних тем