Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Збірник інструкційних  карток для проведення лабораторно-практичних робіт з предмета „Обладнання швейного виробництва”
  • Назва:Збірник інструкційних карток для проведення лабораторно-практичних робіт з предмета „Обладнання швейного виробництва”
  • Автори:Пліхта А.А.
  • Рік видання:2016
  • Категорія:Професійно-технічна освіта

Збірник інструкційних карток для проведення лабораторно-практичних робіт з предмета „Обладнання швейного виробництва”. Професія: швачка. Лабораторний практикум. Ужгород. 2016. – 34 с.
Лабораторний практикум призначений для допомоги викладачам спецдисциплін професійно-технічних навчальних закладів у проведенні лабораторно-практичних робіт з предмета „Обладання швейного виробництва”. Кількість та теми лабораторно-практичних робіт відповідають Типовій навчальній програмі з предмета „Обладнання швейного виробництва” та змісту Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії: швачка, кваліфікація: швачка 1-2, 3, 4 розрядів. Практикум містить дані для виконання лабораторно-практичних робіт (ЛПР), детальний опис ходу виконання ЛПР та формування висновків. Наведені в інструкційних картках теоретичні відомості та практичні вказівки щодо проведення ЛПР допоможуть учням закріпити отримані знання на теоретичних уроках та самостійно виконувати лабораторнопрактичні роботи з предмета „Обладнання швейного виробництва”.
Розробник: Пліхта А.А. – викладач спецдисциплін Свалявського професійного будівельного ліцею
Рецензенти: Білей-Рубан Наталія Василівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології і конструювання швейних виробів Мукачівського державного університету. Горячова Людмила Борисівна – методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
Схвалено навчально-методичною радою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.