Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Школознавство: навчально-методичний посібник
  • Назва:Школознавство: навчально-методичний посібник
  • Автори:Бахмат Н. В.
  • Рік видання:2014
  • Категорія:Педагогічна освіта

Навчально-методичний посібник призначений для забезпечення дидактичними матеріалами та методичними рекомендаціями навчальних занять і самостійної аудиторної та позааудиторної роботи студентів, які вивчають навчальну дисципліну “Школознавство” в умовах кредитно-модульної системи у вищих педагогічних навчальних закладах, де педагогіка є професійно орієнтованою дисципліною.

Посібник розроблений з метою закріплення та реалізації теоретичних знань на практиці. Може бути використаний як студентами, так і викладачами педагогічних дисциплін вищих педагогічних навчальних закладів..