Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Основи педагогіки: навчально-методичний посібник
  • Назва:Основи педагогіки: навчально-методичний посібник
  • Автори:Бахмат Н.В.
  • Рік видання:2014
  • Категорія:Педагогічна освіта

Навчально-методичний посібник призначений для поглибленого вивчення навчальної дисципліни, орієнтований на осмислену реалізацію засвоєного теоретичного матеріалу на практиці, формування вмінь обґрунтовано формулювати власну точку зору, набуття навичок майбутньої професійної діяльності у галузі початкової освіти.

Посібний підготовлено відповідно до програм і навчальних планів за напрямом підготовки 6.010102 – «Початкова освіта» для студентів денної та заочної форм навчання.