Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Організація виробничої практики в закладах інтернатного типу: методичний посібник
  • Назва:Організація виробничої практики в закладах інтернатного типу: методичний посібник
  • Автори:Бахмат Н.В.
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Педагогічна освіта

Посібник розроблено у відповідності з навчальним планами підготовки студентів Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Початкова освіта», спеціалізації «Виховна робота в інтернатних закладах». Визначено мету та завдання проходження практики студентами, наведені вимоги до структури і змісту звітної документації, дана характеристика етапів проходження практики, вимоги та методичні рекомендації щодо її виконання. Розроблено критерії оцінки студента-практиканта. Описані обов’язки керівників практики та студентів-практикантів.

Методичний посібник призначений для студентів спеціалізації «Виховна робота в інтернатних закладах», методистів, керівників виробничою практикою в закладах інтернатного типу.