Web-бібліотека

WEB-бібліотека містить добірку матеріалів із відкритих джерел у вільному доступі та автентичні авторські розробки з оплатою за користування. Унікальність WEB-бібліотеки полягає в можливості для всіх викладачів безкоштовно публікувати власні напрацювання та отримувати плату за їх використання. Запрошуємо всіх освітян приєднатися до нас! Передавайте ваші роботи (розробки до занять, презентації, роздатковий матеріал тощо) до нашої бази, наші фахівці допоможуть у їх оформленні і вони стануть необхідним і корисним надбанням освіти України!
На головну
Організація навчально-виховної практики студентів у початковій школі : навчально-методичний посібник
  • Назва:Організація навчально-виховної практики студентів у початковій школі : навчально-методичний посібник
  • Автори:Бахмат Н.В., Торчинська З.К.
  • Рік видання:2015
  • Категорія:Педагогічна освіта

Навчально-методичний посібник розроблено згідно з навчальними планами підготовки студентів напряму 6.010102 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У посібнику розкрито зміст, особливості організації та проведення навчальновиховної практики в загальноосвітніх навчальних закладах Ι ступеня, подана інформація про її місце проходження, розкривається мета, завдання та призначення цього виду практики, описано обов’язки студента-практиканта та обов’язки керівників практики. Посібник містить рекомендації, вимоги та методичні матеріали на допомогу студентам щодо оформлення звітної документації, підготовки й самостійного проведення уроків у початковій школі, схеми їх аналізу, особливості створення та реалізації виховного заходу, роботи у групі продовженого дня. Подані критерії оцінювання результатів практики.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів педагогічних факультетів, методистів, керівників виробничою практикою в загальноосвітніх навчальних закладах